placeholder-woman

Sekretariat
ul. Zielonogórska 36
71-084 Szczecin
tel.: +48 (91) 433-76-55
fax.: +48 (91) 433-76-97
sekretariat@phu-impex.pl

Sprzedaż pojemników na śmieci – dzierżawa śmieciarek

 

Kontakt z P.H.U. IMPEX w Szczecinie


Wszystkich z Państwa, zainteresowanych ofertą dzierżawy i sprzedaży pojemników na śmieci oraz pojazdów obsługi komunalnej (śmieciarek, zamiatarek i in.), zachęcamy do kontaktu  z naszymi przedstawicielami .  Prowadzimy również skup, według stawek cenowych ustalanych indywidualnie z kontrahentem.

Szczegółowe informacje kontaktowe do poszczególnych działów wraz z mapami dojazdu, znajdują się poniżej. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości, dotyczące naszej działalności oraz propozycji usługowych.

Dzierżawa / Sprzedaż pojemników

Łukasz Bęćkowski

Łukasz Bęćkowski
ul. Zielonogórska 36
71-084 Szczecin
tel.: +48 606-753-953
lukasz@phu-impex.pl

Dzierżawa / Sprzedaż pojazdów

Tomasz Kozak

Tomasz Kozak
ul. Zielonogórska 36
71-084 Szczecin
tel.: +48 506-026-655
tomek@phu-impex.pl

Logistyka / Sprzedaż detaliczna

Ilona Sobczak - Kufel

Ilona Sobczak - Kufel
ul. Zielonogórska 36
71-084 Szczecin
tel.: +48 539-937-530
ilona@phu-impex.pl

 

 

Przedstawiciel Handlowy region Północ

Sebastian Jałoszyński
Sebastian Jałoszyński
ul. Zielonogórska 36
71-084 Szczecin
tel. +48 508-296-940
sebastian@phu-impex.pl

Przedstawiciel Handlowy region Południe

Marek Zborowski
Marek Zborowski
ul. Zielonogórska 36
71-084 Szczecin
tel. +48 500-273-034
marek@phu-impex.pl

Przedstawiciel Handlowy region Niemcy

Tomasz Rozpondek
Tomasz Rozpondek
ul. Zielonogórska 36
71-084 Szczecin
tel. +48(91) 433-76-55
fax. +48(91) 433-76-97
rozpondek@phu-impex.pl


Magazyn pojemników

Krzysztof Obrembski

Krzysztof Obrembski
ul. Warnice 71
74-201 Warnice
tel.: +48 501-196-358
magazyn@phu-impex.pl

Serwis pojazdów / sprzedaż części

Piotr Winnicki

Piotr Winnicki
ul. Nadodrzańska 4
74-120 Widuchowa
tel.: +48 539-933-159
serwis@phu-impex.pl

 

 


Księgowość

Monika Rutkowska
Monika Rutkowska
ul. Zielonogórska 36
71-084 Szczecin
tel. +48(91) 433-76-55
fax. +48(91) 433-76-97
monika@phu-impex.pl


Sekretariat

Joanna Trzcińska

Joanna Trzcińska
ul. Zielonogórska 36
71-084 Szczecin
tel.: +48 (91) 433-76-55
fax.: +48 (91) 433-76-97
sekretariat@phu-impex.pl



Napisz do nas