placeholder-woman

Sekretariat
ul. Zielonogórska 36
71-084 Szczecin
tel.: +48 (91) 433-76-55
fax.: +48 (91) 433-76-97
sekretariat@phu-impex.pl

Pojemniki na odpady i śmieciarki – zaopatrzenie branży komunalnej

O firmie P.H.U. IMPEX

Firma P.H.U. IMPEX działa w branży komunalnej na rynku krajowym od 1994 roku. Przez ponad 20 lat gromadzenia doświadczeń, nawiązaliśmy stałą współpracę z wieloma zakładami komunalnymi na terenie Polski oraz z liczącymi się partnerami w całej Europie. Nieustannie dążymy do poszerzenia naszej oferty, w odpowiedzi na zmieniające się zapotrzebowanie rynku oraz wobec rosnących potrzeb naszych obecnych i przyszłych Klientów.

Co mamy Państwu do zaoferowania? Są to m.in. usługi sprzedaży i dzierżawy pojemników na śmieci, wynajmu, skupu i serwisu śmieciarek oraz inne, o których można się przekonać, przeglądając naszą stronę internetową.

Życząc Państwu i sobie owocnej współpracy, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w Szczecinie i korzystania z naszych usług.

 

Piotr Bęćkowski, prezes firmy

Prezes firmy PHU IMPEX, Piotr Bęćkowski

Poznaj naszą ofertę

Firma w branży komunalnej działa na krajowym rynku od 1994 roku. W tym czasie nawiązaliśmy stałą współpracę z wieloma zakładami komunalnymi w całej Polsce oraz z liczącymi się partnerami w całej Europie. Nieustannie dążymy do poszerzenia naszej oferty w odpowiedzi na zmieniające się zapotrzebowanie rynku oraz wobec rosnących potrzeb naszych obecnych i przyszłych Klientów. Życząc Państwu i sobie owocnej współpracy, zapraszamy do kontaktu i korzystania z naszych usług.
 

 
 

Siedziba firmy przy ul. Zielonogórskiej w Szczecinie

Siedziba firmy na mapie